SELL YOURSELF!

"Sell yourself" was one of my first school topics at Tomas Bata University in Zlin, visual communication department. This autoportrait is kind of overstatement, connecting official politican campaign and funny unique illustrations."Inzerát na seba" tak znelo školské zadanie ateliéru grafického designu v Zlíne.
Moje prevedenie je parafrázou na všetky tie nudné volebné inzercie, bilboardy a plagáty, z ktorých na nás pozerajú "nadľudia". Neponúkam a nepredávam však prázdne sľuby, ale predmety do ktorých som vložila časť seba a svojej duše. Preto pri výbere a nákupe originálnych šperkov nezohráva úlohu iba ich vzhľad, ale aj niečo viac... Akási pridaná hodnota vedomia, že človek, od ktorého si niečo kupujete, si vaše peniaze zaslúži.
Celý vizuál, dúfam, pôsobí príťažlivo a zábavne aj na vás. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte rozhovor somnou priamo TU na shiz.sk :)
Prajem príjemné čítanie.

helmona

Graphic designer specialising in Logo, Brand identity and Web Design, User Interface, Social Media Marketing and E-commerce. Passionated for creating sharp, professional, unique designs and messages with strong DIY workflow. Weaving words and images into simple narratives which talk to the right people. Never stop self–learning. Painter, Photographer and Jewellery maker in my free time.

No comments:

Post a Comment