IMAGZINE

 IMAGZINE is concept of lifestyle magazine for students on my university. Each publication has unique number and topic of whole issue. This pilot version was made in collaboration with photographer Michal Buran and main theme was "motivation". We wanted to keep the spirit of the publication in non official, dark, punky but fresh way. So we used connection of analog and digital techniques, and the whole concept is also sarcasm of formal atmosphere in office. As an art director I made whole graphic design part, wallpainting in photo studio, and styling of models. 
scroll down for sk version >>


Chcela by som Vám predstaviť koncept nového magazínu, ktorý pôvodne vznikol ako semestrálna práca do školy, ale keďže ma jeho vytváranie veľmi baví, rozmýšľam aj o realizácií ďalších čísel. Mohli by vychádzať pravidelne, ale potrebujem ľudí, kt. by chceli uverejňovať svoje texty, práce a všetko, čo sa do takéhoto média hodí.
Časopis by vychádzal elektronicky. Je inšpirovaný "punkovými zajnami", ktoré sú typické xeroxovým kontrastom bielej a čiernej, a je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o (ne)kultúrne a študentské dianie v Zlíne, kde momentálne študujem.

Úlohou semestrálnej práce bolo zhotoviť grafický návrh lifestyle/fashion časopisu s názvom IMAGINATION a navrhnúť ho v spolupráci s ostatnými študentami z iných odborov (fotografia
a odevný design). Spolupracovala som s Michalom Buráňom (cz) a Janou Ľuptákovou (sk). Sledujte tu!

IMAGINATION > IMAGINE + MAGAZINE = IMAGZINE.

Hodnotenie dopadlo úspešne a tu je malá ochutnávka. Ak sa Vám časopis páči / nepáči, ak by ste chceli prispievať a spolupracovať na dobrom projekte, vaše podnety čakám na tejto adrese:


  imagzine.zlin@gmail.com  

a malý fotoreport z hodnotenia...Credits:
helmona

Graphic designer specialising in Logo, Brand identity and Web Design, User Interface, Social Media Marketing and E-commerce. Passionated for creating sharp, professional, unique designs and messages with strong DIY workflow. Weaving words and images into simple narratives which talk to the right people. Never stop self–learning. Painter, Photographer and Jewellery maker in my free time.

No comments:

Post a Comment